10 listopada 2016

Prezent dla noworodka

Od kiedy wiem, że w grudniu ma się urodzić mojej koleżance synek, szykuję dla niego "Rękodzielniczy Prezent Powitalny" :)
Pierwszy element zestawu zaczęłam dziergać już dawno, bo wiedziałam, że po drodze mogą mi jeszcze inne rzeczy wypaść. Szczerze powiem, że ten czas mi baaardzo szybko minął - dopiero co robiłam dla niego pierwszą robótkę w sierpniu, a już za mniej więcej miesiąc się będę pewnie z chłopakiem witać!

Nie przedłużając, pragnę zaprezentować Wam kolejne elementy wchodzące w skład Prezentu Powitalnego dla Aleksia :) Wszystkie robótki wykonane są z błękitnej bawełnianej włóczki :)

Jako pierwszą udało mi się wykonać czapeczkę. Ma bardzo oryginalny wzór, jest lekka i przewiewna, zrobiona w większym rozmiarze niż dla noworodka. Mam nadzieję, że przyda się na wiosnę :)

Kolejnym elementem prezentu są buciki... I tu się zapędziłam - postanowiłam zrobić ich aż dwie pary! Jedne delikatne z uroczymi guziczkami :)

Drugie pełne :)

Z rękawiczkami wyszło mi podobnie. Ponieważ nie miałam pojęcia, jakiego rozmiaru są niemowlęce rączki, a chciałam zrobić rękawiczki, zrobiłam dwie pary ;)
Jedną dla noworodka, a drugą dla trochę większego niemowlęcia :)


Cały Rękodzielniczy Prezent Powitalny wygląda następująco:

Mam nadzieję, że przypadnie do gustu i Aleksowi i jego Mamusi :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz